LUSTRA POSTARZANE JAKO ELEMENT WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Lustra postarzane to obecnie jeden z najciekawszych trendów we wnętrzarstwie europejskim.

Stosowany już nie tylko jako zwierciadło zamknięte w ramę, ale również jako wykończenie frontów meblarskich, paneli ściennych, coraz częściej zastępują ceramiczne płytki w kuchni, bądź w łazience.
Możliwości jest wiele, zarówno w podziałach szklanych taflii, jak i kolorystyce postarzeń.

Lekko złocone, pasują do historycznych wnętrz, ale stanowią również przełamanie dla pomieszczeń nowoczesnych, w typie glamour, z kolei chłodne zimne lustra z zaciekami będą idealnie komponowały się w przestrzeni typu loft.

Takim wykończeniem nie powstydzi się żadna kancelaria prawnicza czy galeria dzieł sztuki,

coraz częściej stosuje się je w recepcjach prestiżowych miejsc, zdobią ściany klatek schodowych bądź wind, stanowiąc idealną alternatywę dla standardowych luster mechanicznych.

Lustra postarzane w okół kominka to połączenie tradycji, z nowoczesnością, pokrycie lustrami małej łazienki wizualnie powiększy jej rozmiar, a ukazany na nich ząb czasu, nada jej wykwintności, bądż charaktery vintage- w zależności od sposobu ich postarzenia.

Najważniejsze jest jednak to, że ręcznie nalewane zwierciadła są unikatowe, nie da się wykonać żadnego w sposób identyczny.

Niszczenie takiego lustra jesteśmy w stanie kontrolować tylko do pewnego stopnia, dzięki temu każdy kto zdecyduje się na taki rodzaj wykończenia, będzie pewien, że jego lustro jest jedyne.

salon, kratka wentylacyjna wycięta w lustrze
lustro we wnętrzu vintage
lustro postarzane w czarnej ramie
lustro postarzane nad kominkiem

 

 

więcej zdjęć  realizacje

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.